Kamerové systémy

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém?

Naše společnost zajišťuje profesionální instalace kamerových systémů různých typů pro klienty z celé ČR.

Poskytujeme komplexní služby od dodávky přes instalaci až po správu těchto systémů, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je bezplatné vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Zabezpečení bytů, domů a komerčních objektů je v dnešní době nesmírně důležité. Ochranu osob a majetku Vám mohou zajistit různá bezpečnostní zařízení, která se postarají o Vaše bezpečí v každé situaci.

Patří mezi ně zejména elektronická zabezpečovací signalizace (EZS).

Postaráme se nejen o samotnou instalaci, ale poskytneme Vám komplexní služby – návrh, vypracování projektu i odborný servis.

Samozřejmostí je bezplatná konzultace – teprve po ní se rozhodnete, zda budete chtít našich služeb využít nebo ne.Veřejná IP

Potřebujete se vzdáleně připojit na svůj počitat, potřebujete sledovat kamery na cestách, nebo máte problémy u hraní her?

Za jednorázový poplatek 1500 Kč, Vám zřídíme veřejnou IP adresu.

Ostatní služby

Výstavba sítí

Potřebujete propojit objekty? Ať optikou, nebo bezdrátem, nabízíme kompletní dodávku od návrhu až po konfiguraci.

Svařovaní optiky

Máte nataženou optiku, ale nevlastníte optickou svářečku? Nabízíme optickou svářečku i s technikem. Pro větší akce jsme schopni zajistit výkopové práce, zafoukaní vlákna apod.

Tvorbu webových stránek

Podnikáte, ale nejste vidět na internetu? Zajistíme Vám firemní i osobní prezentaci včetně umístění na hostingový server.